توسعه رهبری

رهبران هستند که موفقیت سازمان را تعریف می‌کنند. با توجه به شرایط عدم ثبات و رقابتی در دنیای کسب‌وکار، امروز داشتن رهبرانی که می‌دانند چطور باید استراتژی سازمان را طراحی و پیاده کرده و بهترین بازدهی را از تیم‌های خود داشته باشند عامل کلیدی برای موفقیت محسوب می‌شود.

توسعه رهبری

توسعه رهبری

 رهبران تاثیرگذار طرز تفکر درست، مهارت‌های درست رهبری و رفتارهایی دارند که باعث موفقیت سازمان می‌شوند. همرو با محصول توسعه رهبری برای پرورش چنین رهبرانی همراه سازمان شما است.
رهبری یک فرایند جاری از رشد، تحول و توسعه است و ما به خوبی می‌دانیم که هر سازمانی منحصر به فرد است. به همین دلیل به جای ارائه‌ی برنامه‌های آماده‌ی از پیش طراحی شده، برنامه‌ای را متناسب با شرایط و نیازهای رهبران سازمان شما طراحی می‌کنیم. این برنامه مناسب مدیران، معاونین، سرپرستان و تمامی کسانی است که به نوعی نقشی کلیدی در تصمیم‌گیری‌ها و راهبری سرمایه‌های انسانی سازمان دارند.

بهبود توانایی در ایجاد تعاملات سازنده

بعد از اجرای برنامه توسعه رهبری در سازمان توانایی در ایجاد تعاملات سازنده در تمام سازمان به شکل چشم‌گیری افزایش پیدا خواهد کرد. 

افزایش توانایی حل مسئله، تعامل و تصمیم‌گیری

یکی از نتایج حاصل از اجرای برنامه توسعه رهبری در سازمان افزایش توانایی حل مسئله، تعامل و تصمیم‌گیری در رهبران آن سازمان است.

افزایش اثربخشی

حضور رهبران آگاه و توانمند در سازمان اثربخشی سازمان را در تمام ابعاد گسترش می‌دهد.

توانایی مدیران

افزایش توانایی مدیران در راستای راهبری تیم و توانمندسازی تیم‌های زیر نظر آن‌ها

آیا میخواهید از آخرین اخبار همرو مطلع شوید؟

My Newsletter

شرکت مشاوره مدیریت همرو

ارائه راه‌کار برای حل مسائل سازمانی در سطوح مختلف.

 

با ما در ارتباط باشید

آدرس: تهران- خ ولیعصر- بالاتر از میدان ونک- کوچه خلیل‌زاده- پلاک ۲۸

تلفن: ۸۷۶۳۴۸۵۴-۰۲۱
ایمیل: hi@hamro.org