توسعه سازمانی

توسعه سازمانی کاربرد سیستمی دانش علوم رفتاری برای توسعهٔ برنامه‌ریزی شده، تقویت استراتژی‌ها، ساختارها و فرایندها در راستای بهبود اثربخشی سازمان است. سازمان‌ها امروز بیش از هر زمان دیگری در گذشته با چالش بزرگی به نام «شرایط دائماً در حال تغییر» مواجه هستند و اساسی‌ترین راه دوام سازمان در چنین شرایطی توسعه‌ی مداوم و مجهز کردن آن‌ها به خرد و ابزاری است که توان چابکی در عکس‌العمل و انعطاف‌پذیری‌شان را افزایش دهد.

توسعه سازمانی

توسعه سازمانی

موسسه همرو دارای تیمی متخصص در زمینه توسعه سازمانی و متخصصان منابع انسانی است که می‌تواند سازمان شما را با طیف گسترده‌ای از خدمات یاری دهد. سرویس توسعه‌ی سازمانی همرو در چهار فاز ارائه می‌شود:

– بررسی و شناخت سازمان
– ترسیم سازمان ایده‌آل
– طراحی برنامه‌ی اجرایی مسیر توسعه
– اجرای برنامه

هر کدام از این مراحل شامل اقدامات متنوعی است که بسته به نیاز و مقتضیات هر سازمان سفارشی‌سازی می‌شود. بررسی و ارزیابی‌های جامع سازمانی ما به شما کمک می‌کند تا دریابید که ساختار فعلی شما در کجای رشد است و چگونه می‌تواند به رشد و توسعه ادامه دهد.

اجرای برنامه

پس از طراحی برنامه توسعه سازمانی متخصصین همرو در کنار تیم اجرایی سازمان قرار گرفته و برنامه تدوین شده را اجرا می‌کند. 

طراحی برنامه‌ی اجرایی مسیر توسعه

متخصصان توسعه سازمانی همرو شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) و ظرفیت کل سازمان شما را مرور می‌کنند و سپس به شما در برنامه‌ریزی مؤثرترین مسیر برای افزایش عملکرد سازمان کمک می‌کنند.

ترسیم سازمان ایده‌آل

متخصصان همرو در این مرحله مطابق با نیازها و عملکردهایی که در بخش برررسی و شناخت استخراج شده است ویژگیهای سازمان ایده‌آل را برای مجموعه شما طراحی می‌کنند. 

بررسی و شناخت سازمان

 بررسی و ارزیابی‌های جامع سازمانی ما به شما کمک می‌کند تا دریابید که ساختار فعلی شما در کجای رشد است و چگونه می‌تواند به رشد و توسعه ادامه دهد.

آیا میخواهید از آخرین اخبار همرو مطلع شوید؟

My Newsletter

شرکت مشاوره مدیریت همرو

ارائه راه‌کار برای حل مسائل سازمانی در سطوح مختلف.

 

با ما در ارتباط باشید

آدرس: تهران- خ ولیعصر- بالاتر از میدان ونک- کوچه خلیل‌زاده- پلاک ۲۸

تلفن: ۸۷۶۳۴۸۵۴-۰۲۱
ایمیل: hi@hamro.org