Skip to main content

در کنار یکدیگر آینده را خلق کنیم.

هر سازمان راوی یک قصه است.

ما در همرو مجموعه ای از متخصصان توسعه سازمانی، منابع انسانی، روانشناسی و آموزش هستیم که با تمرکز بر جنبه های انسانی کسب و کارها و ایجاد تغییر در رفتار و سطح تعاملات، چالش های سازمانی را حل می کنیم و به سازمان ها کمک می کنیم تا مشتریان راضی تری داشته باشند، محصولات و خدماتی متناسب با نیاز بازار ارائه دهند و در نهایت به سودآوری بالاتری برسند.

روایت سازمان

فرض کنید در جلسه‌ای نشسته‌اید و از شما پرسیده می‌شود سازمان خود را به چه چیزی تشبیه می‌کنید؟ در این صورت با تجربه‌ای که از نقاط قوت و ضعف سازمان خود دارید چه تمثیلی را برای تعریف سازمان خود انتخاب می‌کنید؟

معمولا این پرسش را در جلساتی که با مدیران و اعضای یک سازمان داریم طرح می‌کنیم و به نوع مثال و روایتی که آنها از سازمانشان دارند توجه می‌کنیم. سعی می‌کنیم کلماتی که به‌تکرار استفاده می‌شود را به‌خوبی بشنویم و از کنار هم گذاشتن این اطلاعات متوجه می‌شویم که برداشت جمعی اعضای آن سازمان از اهدافشان چه‌گونه است. معمولا قصه‌ای که اعضا از سازمان خود تعریف می‌کنند بر کیفیت تصمیم‌گیری‌ها، رفتار و نتایج سازمانی اثرگذار است.

در همرو کمک می‌کنیم تا روایت سازمانی شفاف شود و این روایت با آنچه که باید باشد و باعث می‌شود هر سازمان به نتیجه برسد هماهنگ شود. اعضای همرو علاقه به گوش‌دادن و پرسش‌گری دارند و با بکارگیری این دو ویژگی تلاش می‌کنند تا چالش‌های سازمانی شناسایی شوند. همچنین اعضای همرو می‌توانند با مهارت تسهیل‌گری در اعضای یک سازمان برای رسیدن به نتیجه مشارکت ایجاد کنند.

1000

دانشجو در قالب مسئولیت اجتماعی از سمت همرو آموزش دیده‌اند.

700

جلسه طراحی و تسهیل‌گری شده

3000

کوچینگ فردی و گروهی انجام شده

6000

نفر تحت تاثیر خدمات همرو در سازمان‌ها قرار گرفته‌اند

فلسفه‌ی همرو

نتیجه‌گرایی

ما آگاهیم که در حوزه‌ی مشاوره می‌توان حرف‌های خوب زد و نتیجه نگرفت.اما از ابتدای پروژه‌ها تلاش می‌کنیم تا نتایج مورد انتظار را شفاف کنیم و تعهدمان به خودمان و مشتریانمان این است که در اجرای راه‌کارها تا حصول نتیجه‌ی ملموس کنار آنها بایستیم و صرفا به مباحث تئوری بسنده نکنیم.

عبور از خود

در پروژه‌ها، اقدامات و تعاملات موضوع ما نیستیم بلکه شما هستید. معیار موفقیت ما آنچه که ما به‌دست می‌آوریم نیست بلکه آنچه است که باعث موفقیت شما می‌شود. در هر پروژه ما تلاش می‌کنیم تا معیارهای موفقیت مخاطبان اصلی‌مان را شناسایی کنیم و در جهت تحقق آنها قدم برداریم.

هم‌آفرینی

ما باور داریم که نتایجی که در تعامل با مشتریان خلق می‌کنیم تجربه‌ی مشارکتی است. ما عقیده نداریم که همه‌چیزدان هستیم و می‌توانیم تمام مسائل را حل کنیم اما باور داریم که حل مسائل با گفتگو و مشارکتی که بین ما و مشتریانمان شکل می‌گیرد اتفاق می‌افتد. هم‌آفرینی به معنای خلق مشترک است و حل مسائل سازمانی به این رویکرد نیاز مبرم دارد.

جستجوی ارزشمندی‌ها
ما به کسب و کارها به‌عنوان مجموعه‌ای از مشکلات نگاه نمی‌کنیم بلکه آگاهیم که هر کسب و کاری نکات ارزشمندی دارد که آن را از گذشته تا امروز توسعه داده است. ما در پروژه‌ها تاکید زیادی برشناسایی نیروهای زندگی بخش سازمان‌ها داریم و تلاش می‌کنیم در طراحی مسیر تغییر کسب و کارها به‌تمام مواردی که در آن سازمان ارزشمند است توجه کنیم و این ویژگی‌ها را در مسیر تازه به‌کار بگیریم.

“بزرگ‌ترین تغییرات از گفتگوی چندنفر نسبت به موضوعی که درباره آن دغدغه دارند آغاز می‌شود.”

مارگارت ویتلی
خدمات همرو
Close Menu

شرکت توسعه سازمانی همرو

به این پرسش‌ها فکر کنید:
– چگونه نسل بعدی مدیران در سازمان خود را شناسایی می‌کنید و ارتقاء می‌دهید؟
– چگونه نقش رهبری را در سازمان گسترش می‌دهید؟
– چگونه مشارکت افراد را بالا می‌برید و آنها را در جهت طراحی راه‌کار همراه می‌کنید؟
– چگونه تجربه اعضای سازمان و مشتریان خود را می‌سنجید و تغییرات نوآورانه ایجاد می‌کنید؟

 

با ما در ارتباط باشید

آدرس: تهران- خ ولیعصر- بالاتر از میدان ونک- کوچه خلیل‌زاده- پلاک ۲۸

تلفن: ۸۷۶۳۴۸۵۴-۰۲۱
ایمیل: hi@hamro.org