Skip to main content

ثبت‌نام در ۲ کارگاه رایگان و

دریافت ابزارهای مدیریتی

در این صفحه می‌توانید در ۲ کارگاه « Manager as a coach » و « HRBOK » به رایگان ثبت‌نام کرده و ابزارهای مدیریتی مربوط را در پکیج کاملی دریافت کند. با پر کردن فرم زیر همه این ابزارها برای شما ایمیل شده و با شما برای شرکت در کارگاه هماهنگی به عمل خواهد آمد. علاوه بر این امکانات می‌توانید در خبرنامه ویژه مدیران ارشد نیز ثبت‌نام کنید. در این خبر‌نامه هر هفته اخبار و مقالات روز دنیا را که توسط کارشناسان همرو دستچین شده را دریافت خواهید کرد.

کارگاه ویژه مدیران ارشد

کارگاه آشنایی با دوره
« مدیر در نقش کوچ » (Manager as a coach)

مهارت کوچینگ برای مدیران در حال‌حاضر به‌عنوان یکی از مهارت‌های برتر و مورد نیاز شناخته می‌شود. مدیرانی که در تیم‌های تحت رهبری خود از این مهارت استفاده می‌کنند عموما همکارانی با انگیزه، با کارایی بالا و اثربخش دارند.
دوره‌ی آموزشی مدیر در نقش کوچ با تمرکز بر تقویت مهارت‌های شنیدن، پرسش‌گری و بازخورد دادن به‌شما کمک می‌کند تا بتوانید برنامه‌ی عملیاتی بهبود افراد در تیم را تهیه کنید و در جهت رسیدن به نتایج آنها را همراهی کنید.
در این دوره با مفهوم کوچینگ آشنا می‌شوید و می‌توانید با بکارگیری مدل OSCAR از این ابزار در زمان درست برای توسعه‌ی اعضای تیم خود استفاده کنید.

کارگاه ویژه مدیران منابع انسانی

کارگاه آشنایی با HRBOK

(HRBok (Human Resources Body of Knowledge، یکی از مراجع اصلی گواهینامه‌های تخصصی و بین‌المللی در حوزه‌ی منابع انسانی است که به بررسی مفاهیم و مدل‌های برتر این حوزه می‌پردازد. در این دوره ضمن معرفی و آموزش مفاهیم HRBok، رویکردی متفاوت به نقش منابع انسانی در سازمان‌ها خواهیم داشت. دوره با تعریف شایستگی‌ها و نقش های کلیدی منابع انسانی بر اساس مدل SHRM شروع می‌شود و پس از آن در مسیر یادگیری و توسعه دانش های لازم برای ایفای این نقش‌ها قرار می‌گیریم.

ابزارهای رایگان

ابزارهای رایگان مدیریتی

در این بسته که ما آنرا « نبض مدیریت» می‌نامیم ۳ ابزار کلیدی به همراه راهنمای استفاده از آنها قرار دارد. این سه ابزار عبارتند از:
- ابزار جلسات موثر
بخش زیادی از زمان یک مدیر را جلسات مختلف می‌گیرند و بسیاری از این جلسات خروجی قابل قبولی هم ندارند. در همین راستا می‌توانید با استفاده از ابزار جلسات موثر کیفیت جلسات برگزار شده را به شدت افزایش داده و از هدر رفتن زمان جلوگیری کنید.
- ابزار چرخه رویدادها
ابزارچرخه رویداد یک ماتریس است که به‌ شما کمک می‌کند بتوانید برنامه زمانی مشخصی را برای خود تنظیم کنید و در هر مقطع به پرسش‌های مشخصی پاسخ دهید. پاسخ به این پرسش‌ها به شما کمک می‌کند تا همواره نبض مسئولیت خود را در اختیار داشته باشید و در روند ایجاد بهبود حرکت کنید.
- ابزار بوم تیم
در این بوم با تمرکز بر مقصد نهایی تیم و توجه به خصوصیات فردی همچون مهارت ها ، اهداف شخصی و تیمی ، نقاط قوت و ضعف و در نظر گرفتن نیازمندی ها ، محدودیت ها و توقعات اعضاء و … می توان اقدام به تدوین و مستندسازی فرهنگ تیمی در دسترس و شفاف برای همه اعضاء کرد.

پیش‌ثبت‌نام در کارگاه رایگان

برای پیش‌ثبت‌نام در کارگاه رایگان و دریافت ابزارهای آموزشی لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. لطفا در وارد کردن آدرس ایمیل دقت کنید زیرا همه اطلاعات برای شما به این آدرس ارسال خواهد شد. 
Close Menu

شرکت توسعه سازمانی همرو

به این پرسش‌ها فکر کنید:
– چگونه نسل بعدی مدیران در سازمان خود را شناسایی می‌کنید و ارتقاء می‌دهید؟
– چگونه نقش رهبری را در سازمان گسترش می‌دهید؟
– چگونه مشارکت افراد را بالا می‌برید و آنها را در جهت طراحی راه‌کار همراه می‌کنید؟
– چگونه تجربه اعضای سازمان و مشتریان خود را می‌سنجید و تغییرات نوآورانه ایجاد می‌کنید؟

 

با ما در ارتباط باشید

آدرس: تهران- خ ولیعصر- بالاتر از میدان ونک- کوچه خلیل‌زاده- پلاک ۲۸

تلفن: ۸۷۶۳۴۸۵۴-۰۲۱
ایمیل: hi@hamro.org