Skip to main content
[nectar_slider location=”Service Slide” flexible_slider_height=”true” full_width=”true” fullscreen=”true” arrow_navigation=”true” overall_style=”classic” bullet_navigation=”true” bullet_navigation_style=”see_through_ar_visualized” parallax=”true” bg_animation=”ken_burns” loop=”true” slider_transition=”fade” caption_transition=”fade_in_from_bottom” image_loading=”default” heading_tag=”default” button_sizing=”large” autorotate=”8000″]

درباره شرکت مشاوره مدیریت همرو

هر سازمان یک روایت منحصر به‌فرد دارد که باید به‌زیبایی تعریف شود. و بهترین کسانی که می‌توانند سازمان خود را روایت کنند یا آن را تغییر دهند اعضای آن سازمان هستند. همرو کمک می‌کند روایت سازمانی شما آنچه باشد که باید.

راه‌کارهای تعاملی همرو به شما کمک می‌کند تا با ایجاد موقعیت‌های گفتگوی استراتژیک در درون و بیرون سازمان، روایتی یکسان در بین اعضای هیات مدیره، مدیران، کارشناسان و مشتریان ایجاد کنید و از این طریق به نتایج مورد انتظار برسید.

معمولا نتایج اقدامات همرو در هر سازمان منجر به بهبود تجربه‌ی کارکنان، توسعه‌ی رهبری سازمانی، بهبود تجربه‌ی مشتریان و جاری شدن اهداف و استراتژی‌ها می‌شود.

در باره ما

تغییر فرهنگ

فرهنگ بخشی حیاتی از هر کسب‌وکاری است و می‌دانیم که برای موفقیت، تغییر فرهنگ باید به شکلی سیستماتیک در سازمان نهادینه شود.

سیستم آموزش مستمر

آموزش مستمر یکی از مهمترین ارکان توسعه فردی و سازمانی است. متخصصان همرو با جمع‌آوری مهمترین مطالب آموزشی در قالب پلت‌فرم‌ آموزش آنلاین همرو این امکان را برای افراد علاقه‌مند فراهم کرده‌اند.

توسعه سازمانی

توسعه سازمانی کاربرد سیستمی دانش علوم رفتاری برای توسعهٔ برنامه‌ریزی شده، تقویت استراتژی‌ها، ساختارها و فرایندها در راستای بهبود اثربخشی سازمان است.

نظرسنجی

همرو با استفاده از راه‌کارهای استاندارد و تعریف شده، نظرسنجی‌هایی را برای ارزیابی رضایت، ماندگاری و عملکرد نیروهای سازمان، ارتباط آن با فرهنگ سازمانی و مقایسه‌ی آن با میانگین صنعت اجرا می‌کند.

توسعه هیئت مدیره

نقش هیئت مدیره و کلا ساختار حاکمیتی در رشد و موفقیت شرکتها انکار ناپذیر است. در این راستا مطالعات بسیاری صورت گرفته که نشان دهنده تاثیر ۶ تا ۱۵ درصدی در رشد شاخصهای سودآ‌وری است.

توسعه رهبری

با توجه به شرایط عدم ثبات و رقابتی در دنیای کسب‌وکار، امروز داشتن رهبرانی که می‌دانند چطور باید استراتژی سازمان را طراحی و پیاده کرده و بهترین بازدهی را از تیم‌های خود داشته باشند عامل کلیدی برای موفقیت محسوب می‌شود.

Close Menu

شرکت توسعه سازمانی همرو

به این پرسش‌ها فکر کنید:
– چگونه نسل بعدی مدیران در سازمان خود را شناسایی می‌کنید و ارتقاء می‌دهید؟
– چگونه نقش رهبری را در سازمان گسترش می‌دهید؟
– چگونه مشارکت افراد را بالا می‌برید و آنها را در جهت طراحی راه‌کار همراه می‌کنید؟
– چگونه تجربه اعضای سازمان و مشتریان خود را می‌سنجید و تغییرات نوآورانه ایجاد می‌کنید؟

 

با ما در ارتباط باشید

آدرس: تهران- خ ولیعصر- بالاتر از میدان ونک- کوچه خلیل‌زاده- پلاک ۲۸

تلفن: ۸۷۶۳۴۸۵۴-۰۲۱
ایمیل: hi@hamro.org