Skip to main content

نظرسنجی

اطلاع از لایه های پیچیده سازمان یا کسب و کار سبب بهبود کیفیت تصمیم گیری خواهد شد. یکی از بهترین ابزارهای اندازه گیری و تحلیل سازمان یا کسب و کار، نظرسنجی است. جمع آوری و تحلیل داده های نظرسنجی می تواند بازوی پشتیبان اجرای تصمیمات باشد.

نظرسنجی

نظرسنجی

پیچیدگی سازمان ها و کسب و کارها از یک سو و تعارضات سازمانی یا ذی نفعان کسب و کار از سوی دگیر سبب می شود کشف صداهای پنهان سازمان ها و کسب و کار ها با دشواری همراه باشد. نبود ابزارهای مبتنی بر کشف این واقعیات باعث اتخاذ تصمیمات غیر دقیق می شود و نهایتا سازمان ها را از اهداف اصلی خود دور می نماید.
برگزاری نظرسنجی های علمی مبتنی بر دقیق ترین روش های جمع آوری و تحلیل داده در سطح سازمان ها و کسب و کار ها سبب می گردد سازمان ها با دید بهتری در خصوص موضوعات خود اتخاذ تصمیم نمایند. اطلاع از تعارضات سازمانی در بین ذی نفعان سازمان، اطلاع و تحلیل دغدغه های مدیران، کارکنان، سهامداران و مشتریان در خصوص سیاست های سازمان، سنجش سطح انگیزش پرسنل و همچنین بررسی کیفیت همبستگی سازمان از جمله مهمترین موضوعاتی است که همرو می تواند در پاسخ به آنها به شما کمک نماید.

تحلیل نتایج

اطلاعات تمام نظرسنجی‌ها پس از گردآوری توسط متخصصین همرو و بر اساس به روزترین روشها تحلیل شده و  در نهایت نتایج حاصل از آن در قالب یک برنامه عملی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

نظرسنجی های حوزه منابع انسانی

پیچیدگی سازمان ها و کسب و کارها از یک سو و تعارضات سازمانی یا ذی نفعان کسب و کار از سوی دگیر سبب می شود کشف صداهای پنهان سازمان ها و کسب و کار ها با دشواری همراه باشد. برای شنیدن صدای منابع انسانی سازمان، همرو ابزارهایی را طراحی کرده تا بدون ایجاد تعارض، بتوان صدای آنها را شنید.

نظرسنجی های حوزه تجربه مشتریان

رائه خدمات و محصولات مورد پسند مشتریان یکی از مهمترین اهداف بخش های بازریابی و فروش است. سنجش میزان رضایت تجربه کاربران در حوزه های بانکی، بیمارستانی و خدماتی یکی از حوزه هایی است که همرو در ارائه آنها با استفاده از تجربیات موفق دنیا می تواند کمک نماید.

نظرسنجی در حوزه کسب و کار

هر ساله سازمان ها تصمیمات متفاوتی در خصوص ساختارحاکمیتی، استراتژی ها و اولویت های کسب و کار خود دارند. بررسی روند موضوعات حائز اهمیت در این خصوص از یکسو و همچنین اطلاع سازمان ها از اولویت های سایر سازمان ها در قالب متوسط صنعت از سوی دیگر می تواند کیفیت تصمیم گیری های کسب و کار ها را به شکل مطلوبی تحت تاثیر قرار دهد.

آیا میخواهید از آخرین اخبار همرو مطلع شوید؟

Close Menu

شرکت توسعه سازمانی همرو

به این پرسش‌ها فکر کنید:
– چگونه نسل بعدی مدیران در سازمان خود را شناسایی می‌کنید و ارتقاء می‌دهید؟
– چگونه نقش رهبری را در سازمان گسترش می‌دهید؟
– چگونه مشارکت افراد را بالا می‌برید و آنها را در جهت طراحی راه‌کار همراه می‌کنید؟
– چگونه تجربه اعضای سازمان و مشتریان خود را می‌سنجید و تغییرات نوآورانه ایجاد می‌کنید؟

 

با ما در ارتباط باشید

آدرس: تهران- خ ولیعصر- بالاتر از میدان ونک- کوچه خلیل‌زاده- پلاک ۲۸

تلفن: ۸۷۶۳۴۸۵۴-۰۲۱
ایمیل: hi@hamro.org